Genericky Daclatasvir - , Daklinza, Natdac, Hepcinat, Myhep, Sofovir

 • Genericky Daklinza

  daclatasvir
  • 60mg

  Generický přípravek Daklinza je antivirotikum, které brání množení viru hepatitidy C (HCV) v organismu. Daclatasvir slouží k léčbě genotypu 3 chronické hepatitidy C u dospělých, kteří netrpí cirhózou. Léčivo se podává v kombinaci s přípravkem sofosbuvir.

  Kč 202.48
 • Natdac®

  daclatasvir
  • 60mg

  Natdac® je inhibitor virového proteinu NS5A (virus hepatitidy C), který se používá při replikaci viru hepatitidy C v jaterních buňkách (hepatocytech), a tím zabraňuje průniku viru z infikovaných hepatocytů do krve. Díky této činnosti je možné zabránit šíření viru v těle. Natdac® (daсlatasvir) je vysoce specifický přípravek přímo působící na vir hepatitidy C (HCV), který nemá výrazný účinek proti jiným virům obsahujícím RNA a DNA, včetně viru lidské imunodeficience (HIV). Natdac® jako inhibitor 5A nestrukturálního proteinu (NS5A), což je multifunkční protein potřebný pro replikaci HCV, potlačuje dvě fáze životního cyklu viru - replikaci virové RNA a struktury viru.

  Kč 182.25
 • Hepcinat®

  sofosbuvir
  • 400mg

  Hepcinat® obsahuje Sofosbuvir 400 mg. Je to nejnovější lék vyvinutý indickou společností Natco Pharma s pomocí špičkových technologických zařízení a dle potřebných standardů a požadavků. Přípravek se používá k léčbě chronické hepatitidy C. Léčba sofosbuvirem se používá v kombinaci s jinými antivirotiky během "bez léčby interferonem" prakticky ve všech špičkových klinikách po celém světě, protože tento lék, který prošel řadou klinických a laboratorních studií ukázal dobré výsledky. Účinnost nového léku pro různé genotypy viru je 92-96%.

  Kč 972.08
 • Myhep®

  sofosbuvir
  • 400mg

  Myhep® - sofosbuvir 400mg - se používá k léčbě chronické hepatitidy C, jako součást kombinované antivirové terapie v kombinaci s jinými léky u dospělých pacientů. Myhep® je přímo působící antivirotikum, který inhibuje RNA-dependentní NS5B polymerázy viru hepatitidy C, nezbytné pro replikaci viru. Myhep® je lék vyráběný společností Mylan Pharmaceuticals se sídlem v Indii. Všechny produkty této společnosti jsou vyráběny na moderní velké fabrice, která byla postavena podle norem a předpisů Světové zdravotnické organizace.

  Kč 959.92
 • Sofovir®

  sofosbuvir
  • 400mg

  Sofovir® je indický registrovaný licencovaný analog Sovaldi (Sofosbuvir). Je to inhibitor NS5B polymerázy viru hepatitidy C (HCV), který obsahuje 400 mg účinné látky Sofosbuvir. Používá se k léčbě chronické hepatitidy C jako součást kombinované antivirové terapie u dospělých. Sofovir® může být použit u pacientů, kteří nebyli dříve léčeni nebo kteří měli špatné zkušenosti s léčbou hepatitidy C. Dobrá účinnost přípravku byla prokázána při současném závažném jaterním onemocnění, jako je cirhóza a HIV infekce.

  Kč 923.47
Návštěvou a používáním našich stránek souhlasíte s uchováním a zpracováním vašich osobních údajů v souladu s zásadami ochrany osobních údajů.