Genericky Tenofovir Emtricitabine - , Efavirenz-emtricitabine-tenofovir, Tenofovir-disoproxil-fumarate, Tenofovir-emtricitabine

 • Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir

  efavirenz-emtricitabine-tenofovir
  • 600mg + 200mg + 300mg

  Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.

  Kč 262.83
 • Tenofovir-Disoproxil Fumarate

  tenofovir-disoproxil fumarate
  • 300mg

  Tenofovir-Disoproxil Fumarate is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. It is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.

  Kč 60.64
 • Tenofovir-Emtricitabine

  tenofovir+emtricitabine
  • 300mg + 200mg

  Tenofovir-Emtricitabine je protivirový lék, který brání HIV (virus lidské imunodefience) buňkám množit se v těle. Tenofovir-Emtricitabine se používá k léčbě HIV, který způsobuje syndrom získané nedostatečnosti imunity (AIDS). Tato medicína není lék na HIV nebo AIDS. Tenofovir-Emtricitabine se také používá společně s bezpečnějšími sexuílními praktikami ke snížení rizika infekce HIV. Musíte být HIV-negativní, abyste mohli použít Tenofovir-Emtricitabine pro tento účel. Tato medikace nemusí každému člověku poskytnout ochranu před nemocí.

  Kč 66.71
Návštěvou a používáním našich stránek souhlasíte s uchováním a zpracováním vašich osobních údajů v souladu s zásadami ochrany osobních údajů.